Migros 16-29 Kasım 2017 Doğadan Çay İndirimleri

1 yorum / 0 yeni
caydanlik kullanıcısının resmi
caydanlik
Migros 16-29 Kasım 2017 Doğadan Çay İndirimleri

16-29 Kasım 2017 tarihleri arasında, Migros marketlerden Money Club kart ile yapılacak alışverişlerde, Doğadan Çay grubunda aşağıdaki indirimler uygulanıyor:

Doğadan Geleneksel Karadeniz Çayı - 1 KG: 22,75 yerine 17,90 TL
Doğadan Sİyah Çay bardak ve demlik poşet çeştlerinde %20 indirim
Doğadan Büyülü Kutu ve Büyülü Bohça çeşitlerinde %25 indirim
Doğadan Bitki, Meyve ve Yeşil Çay ürünlerinde %30 indirim
Doğadan Soğuk Dem çeşitleri 14 TL yerine 9,95 TL.

Benzer Konular
Migros Rezene Bitki Çayı
Migros markalı bir başka ürünü denedim bu hafta, Migros Rezene Bardak Poşet Çay. Geçtiğimiz yazıda bahsettiğim fiyat/performans olarak uygun olan siyah çayın ardından, rezene ihtiyacı doğunca Migros Rezeneyi de deneyelim dedim, hem de 25'li paketi yine 2,25 liraya!Bu bitki çayı ile de sağlamasını...
caydanlik
- 0 yorum
Migros Bardak Poşet Siyah Çay
Zincir marketlerin hemen hepsinin kendi markasıyla çıkardığı uygun fiyatlı ürünleri var ve Migros Bardak Poşet Siyah Çay da bunlardan birisi. Çayın markası Migros ancak üreticisi Doğadan firması. Yani Migros bu çayı, kendi adına Doğadan'a ürettirmiş.Piyasada çok sayıda sallama çay denilen bardak...
caydanlik
- 0 yorum
A101 Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay Kampanyası 11 Kasım - 17 Kasım 2017
Şu anda A101 marketlerde 10 TL alışveriş yapanlara, içerisinde 48 adet demlik poşet bulunan Lipton Doğu Karadeniz çay 9,45 TL yerine 4,95 TL. Oldukça iyi bir kampanya gibi duruyor.
caydanlik
- 1 yorum
Milkman Tahinli Süt
Hayatımda en çok içtiğim içecek çay olabilir ama arasıra başka şeyler de içiyoruz :) İlk defa geçen sene Migros'da litrelik olarak satıldığını görüp aldığım Saray Milkman Tahinli Süt de bunlardan biri. Özellikle tahin sevdiğim için sanırım, ben çok beğeniyorum bu ürünü. Bu sene 200 ml'lik küçük...
keops
- 1 yorum
Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay
Daha önce bir kampanya ile uygun fiyata Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay aldığımı yazmıştım forumda. Bugün elimdeki çaylar bitince bu çayı kullanıp siteye de yorumlarımı yazayım istedim.Lipton Doğu Karadeniz Demlik Süzen Poşet Çay'ın benim aldığım paketinde 48 poşet var. Açıkçası içimdekiler...
caydanlik
- 0 yorum
Çay hakkında söyleyeceklerim var!
Yeni Yazılar
Les 2 Marmottes - Camomille Matricaire...
Oolong çayı nedir diye baktığımızda,...
Halk arasında daha çok keçiboynuzu...
Dünyada en çok tercih edilen ve...
Son zamanlarda çok sık dil getirilen...
Yeni Eklenen Videolar
Lipton'un 2018'in ilk günlerinde yayına...
Kahvaltıda çay içmek bizim kültürümüzde...
Çaykur'un birkaç gündür televizyonlarda...
Çaydanlığın kararması, kireç tutması vb...
Amerika'da birisi, minibüsünü bir nevi...
Çaydanlığı Fokurdatanlar